FEPF16FT Search Results
FEPF16FT Datasheets (6)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FEPF16FT | General Semiconductor | Dual Ultrafast Plastic Rectifier | Original | 104.14KB | 3 | ||
| FEPF16FT | General Semiconductor | FAST EFFICIENT PLASTIC RECTIFIER | Original | 85.22KB | 2 | ||
| FEPF16FT |
Dual Ultrafast Plastic Rectifier, Forward Current 16A, | Original | 77.65KB | 3 | ||
| FEPF16FT-E3/45 | Vishay Semiconductors | Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE ARRAY 300V 8A ITO220AB | Original | 5 | |||
| FEPF16FTHE3/45 | Vishay Semiconductors | Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE ARRAY 300V 8A ITO220AB | Original | 5 | |||
| FEPF16FTHE3_A/P | Vishay Semiconductors | DIODE ARRAY GP 300V 8A ITO220AB | Original | 150.39KB |
FEPF16FT Price and Stock
Vishay Semiconductors FEPF16FT-E3-45DIODE ARRAY GP 300V 8A ITO220AB |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
FEPF16FT-E3-45 | Tube | 1,000 |
Buy Now | ||||||
Vishay Semiconductors FEPF16FTHE3_A-PDIODE ARRAY GP 300V 8A ITO220AB |
FEPF16FTHE3_A-P | Tube | 1,000 |
Buy Now | ||||||
Vishay Intertechnologies FEPF16FTHE3_A/PUltrafast Plastic Rectifier Dual Common Cathode 300V 16A Automotive 3-Pin ITO-220AB Tube - Rail/Tube (Alt: FEPF16FTHE3_A/P) |
Vishay Intertechnologies FEPF16FTHE3-A/PRectifiers RECT 300V 16A RDL ULTRA FST |