    ZVN3320F Search Results
    ZVN3320F Datasheets (7)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    ZVN3320F
    Diodes Incorporated SOT23 N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE VERTICAL DMOS FET Original PDF 46.12KB 1
    ZVN3320F
    Zetex Semiconductors SOT23 N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE VERTICAL DMOS FET Original PDF 46.09KB 1
    ZVN3320F
    Unknown FET Data Book Scan PDF 62.63KB 1
    ZVN3320F
    Zetex Semiconductors N-Channel Enhancement Mode Vertical DMOS FET Scan PDF 93.34KB 2
    ZVN3320F
    Zetex Semiconductors Quick Reference Guide (Discrete Semiconductors) 1991 Scan PDF 67.54KB 2
    ZVN3320FTA
    ZVN3320FTC
    Zetex Semiconductors FETs - Single, Discrete Semiconductor Products, MOSFET N-CHAN 200V SOT23-3 Original PDF 1
    SF Impression Pixel
    ZVN3320F Price and Stock
    Select Manufacturer
    Diodes Incorporated ZVN3320FTC
    MOSFET N-CH 200V 60MA SOT23-3
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey ZVN3320FTC Tape & Reel 10,000
    Buy Now
    Diodes Incorporated ZVN3320FTA
    Trans MOSFET N-CH 200V 0.06A 3-Pin SOT-23 T/R - Tape and Reel (Alt: ZVN3320FTA)
    Avnet Americas ZVN3320FTA Tape & Reel 9,000 3,000
    Buy Now
    Mouser Electronics ZVN3320FTA 25,014
    Arrow Electronics ZVN3320FTA 28,506
    Newark () ZVN3320FTA Tape & Reel 9,000 3,000
    ZVN3320FTA Cut Tape 2,042 5
    ZVN3320FTA Tape & Reel 3,000
    • 1 -
    Bristol Electronics () ZVN3320FTA 8,509 1
    ZVN3320FTA 3,000
    • 1 -
    Get Quote
    Quest Components () ZVN3320FTA 4,400
    ZVN3320FTA 4,292
    ZVN3320FTA 2,400
    ZVN3320FTA 2,400
    TME ZVN3320FTA 252 1
    ComSIT USA ZVN3320FTA 3,338
    Get Quote
    Avnet Asia ZVN3320FTA 40 Weeks 3,000
    Avnet Silica ZVN3320FTA 42 Weeks 3,000
    Win Source Electronics ZVN3320FTA 75,270
    Zetex / Diodes Inc ZVN3320FTA
    Trans MOSFET N-CH 200V 0.06A 3-Pin SOT-23 T/R
    Verical () ZVN3320FTA 6,000 3,000
    ZVN3320FTA 3,000 3,000
    Quest Components () ZVN3320FTA 2,407
    ZVN3320FTA 20
    Diodes Incorporated ZVN3320FTA (6697578P)
    MOSFET N-CHANNEL 200V 0.06A SOT23
    RS ZVN3320FTA (6697578P) Bulk 40 3 Weeks 1
    Zetex Plc ZVN3320FTC
    Small Signal Field-Effect Transistor, 0.06A I(D), 200V, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
    Vyrian ZVN3320FTC 13,584
    ZVN3320F Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: SOT23 N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE VERTICAL DMOS FET ISSUE 3 – DECEMBER 1995 FEATURES * 200 Volt VDS * RDS on = 25Ω ZVN3320F ✪ S D G PARTMARKING DETAIL – MU SOT23 ABSOLUTE MAXIMUM RATINGS. PARAMETER SYMBOL VALUE UNIT Drain-Source Voltage V DS 200 V Continuous Drain Current at T amb =25°C
    Original
    ZVN3320F 100mA PDF
    ZVN3320F
    Abstract: ZVN3320
    OCR Scan
    OT-23 ZVN3320F ZVN3310F ZVN4106F ZVN3306F 2N7002 VN10LF BS170F BSS13 ZVP1320F ZVN3320 PDF
    ZVN3320F
    OCR Scan
    7SE0S33 DDDb744 ZVN3320F 3320F ZVN3320F PDF