    5000220ZC Search Results
    SF Impression Pixel
    5000220ZC Price and Stock
    Select Manufacturer
    Syfer Technology SFSWG5000220ZC0
    CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SFSWG5000220ZC0 Bulk 100 1
    Buy Now
    Knowles Corporation SFSWG5000220ZC0
    Feed Through Capacitors 500V 22pF -20% +80% Flange end seal
    Mouser Electronics SFSWG5000220ZC0
    Get Quote
    Knowles Corporation SFSWR5000220ZC0
    Feed Through Capacitors 500V 22pF -20% +80% Bottom end seal
    Mouser Electronics SFSWR5000220ZC0
    Get Quote
    5000220ZC Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: 1 2 -3 2 UNEF Thread 6.35mm Hexagonal Head Type No. * = Preferred Value Capacitance (Z= -20%+80%) DWV Dielectric Rated Voltage (Vd.c.; Code (M= +/-20%) * SFCD#1 5000100ZC#2 SFCD#1 5000150ZC#2 SFCD#1 5000220ZC#2 SFCD#1 5000330ZC#2 * SFCD#1 5000470ZC#2 * SFCD#1 5000680MC#2
    OCR Scan
    Contextual Info: M3.5 Thread 4.0mm Hexagonal Head Type No. * = Preferred Value DWV Capacitance Dielectric Rated Voltage (Vd.c.) (Z= -20%+80%) Code (M = +/-20%) (Vd.c.) * SFAK#1 5000100ZC#2 lOpF SFAK#1 5000150ZC#2 15pF SFAK#1 5000220ZC#2 22pF SFAK#1 5000330ZC#2 33pF * SFAK#1 5000470ZC#2 47pF
    OCR Scan
    5000100ZC 5000150ZC 5000220ZC 5000330ZC 5000470ZC 5000680MC 5000101MC 5000151MC 150pF 5000221MC PDF
    Contextual Info: Feedthrough EMI Filters 12-32 UNEF Thread 6.35mm Hexagonal Head Capacitance Dielectric Rated DWV Z= -20%+80% Code Voltage (Vd.c.) (M= +/-20%) (Vd.c.) * SFCD#¹ 5000100ZC#² SFCD#¹ 5000150ZC#² SFCD#¹ 5000220ZC#² SFCD#¹ 5000330ZC#² * SFCD#¹ 5000470ZC#²
    Original
    80 CODE
    Contextual Info: Fee .v k M5 Thread 6.0mm Round Head Type No. * = Preferred Value * SFLM#* 5000100ZC0 SFLM#* 5000150ZC0 SFLM#* 5000220ZC0 SFLM#* 5000330ZC0 * SFLM#* 50O0470ZC0 * SFLM#* 5000680MC0 * SFLM#* 5000101MC0 SFLM#* 5O0O151MC0 * SFLM#* 5000221MC0 * SFLM#* 5000331MC0
    Contextual Info: Fee 2BA Thread 6.35mm Hexagonal Head Dielectric Rated DWV Type No. Capacitance * = Preferred Value (Z= -20%+80%) Code (M= +/-20%) Voltage (Vd.c.) (Vd.c.) * SFCI#1 5000100ZC#2 SFCI#1 5000150ZC#2 SFCI#1 5000220ZC#2 SFCI#1 5000330ZC#2 * SFCI#1 5000470ZC#2