    5000221MC Search Results
    SF Impression Pixel
    5000221MC Price and Stock
    Select Manufacturer
    Syfer Technology SFSWG5000221MC0
    CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SFSWG5000221MC0 Bulk 90 1
    Buy Now
    Knowles Corporation SFABC5000221MC1
    EMI Feedthrough Filters
    Mouser Electronics SFABC5000221MC1 30
    Buy Now
    Knowles Corporation SFAAC5000221MC0
    EMI Feedthrough Filters
    Mouser Electronics SFAAC5000221MC0 14
    Knowles Corporation SFSWG5000221MC0
    Feed Through Capacitors 500V 220pF +/-20% Flange end seal
    Mouser Electronics SFSWG5000221MC0
    Get Quote
    Knowles Corporation SFSWR5000221MC0
    Feed Through Capacitors 500V 220pF +/-20% Bottom end seal
    Mouser Electronics SFSWR5000221MC0
    Get Quote
    5000221MC Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    80 CODE
    Contextual Info: Fee .v k M5 Thread 6.0mm Round Head Type No. * = Preferred Value * SFLM#* 5000100ZC0 SFLM#* 5000150ZC0 SFLM#* 5000220ZC0 SFLM#* 5000330ZC0 * SFLM#* 50O0470ZC0 * SFLM#* 5000680MC0 * SFLM#* 5000101MC0 SFLM#* 5O0O151MC0 * SFLM#* 5000221MC0 * SFLM#* 5000331MC0
    OCR Scan
    Contextual Info: Feedthrough EMI Filters 6-32 UNC Thread 4.0mm Hexagonal Head Capacitance Dielectric Rated DWV Z= -20%+80% Code Voltage (Vd.c.) (M= +/-20%) (Vd.c.) * SFAB#¹ SFAB#¹ SFAB#¹ SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ SFAB#¹