    5000331MC Search Results
    SF Impression Pixel
    5000331MC Price and Stock
    Select Manufacturer
    Syfer Technology SFSWG5000331MC0
    CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SFSWG5000331MC0 Bulk 100 1
    Buy Now
    Knowles Corporation SFAJL5000331MC1
    EMI Feedthrough Filters
    Mouser Electronics SFAJL5000331MC1 3
    Buy Now
    Knowles Corporation SFSWG5000331MC0
    Feed Through Capacitors 500V 330pF +/-20% Flange end seal
    Mouser Electronics SFSWG5000331MC0
    Get Quote
    Knowles Corporation SFSWR5000331MC0
    Feed Through Capacitors 500V 330pF +/-20% Bottom end seal
    Mouser Electronics SFSWR5000331MC0
    Get Quote
    5000331MC Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    80 CODE
    Contextual Info: Fee .v k M5 Thread 6.0mm Round Head Type No. * = Preferred Value * SFLM#* 5000100ZC0 SFLM#* 5000150ZC0 SFLM#* 5000220ZC0 SFLM#* 5000330ZC0 * SFLM#* 50O0470ZC0 * SFLM#* 5000680MC0 * SFLM#* 5000101MC0 SFLM#* 5O0O151MC0 * SFLM#* 5000221MC0 * SFLM#* 5000331MC0
    OCR Scan
    Contextual Info: Feedthrough EMI Filters 6-32 UNC Thread 4.0mm Hexagonal Head Capacitance Dielectric Rated DWV Z= -20%+80% Code Voltage (Vd.c.) (M= +/-20%) (Vd.c.) * SFAB#¹ SFAB#¹ SFAB#¹ SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ * SFAB#¹ SFAB#¹