    MBR20200 Search Results
    MBR20200 Datasheets (60)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MBR20200
    LTO-DMS Semiconductor 20 Amp HT Power Schottky Barrier Rectifier Original PDF 84.29KB 1
    MBR20200
    SMC Diode Solutions Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 200V TO220AC Original PDF 177.3KB
    MBR20200C
    BCD Semiconductor HIGH VOLTAGE POWER SCHOTTKY RECTIFIER Original PDF 407.14KB 10
    MBR20200CD
    Yangzhou Yangjie Electronic Technology SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-252 Original PDF 164.17KB 4
    MBR20200CD-F1-0000HF
    Yangzhou Yangjie Electronics SCHOTTKY DIODE 200V 20A TO-252 Original PDF 164.17KB
    MBR20200CT
    MBR20200CT
    EIC Semiconductor Dual Schottky Barrier Rectifiers Original PDF 93.36KB 2
    MBR20200CT
    Fairchild Semiconductor Dual High Voltage Schotty Rectifier Original PDF 98.96KB 4
    MBR20200CT
    MBR20200CT
    MBR20200CT
    Motorola SWITCHMODE Power Dual Schottky Rectifier Original PDF 80.61KB 4
    MBR20200CT
    On Semiconductor 20A 200V Schottky Rectifier; Package: TO-220 3 LEAD STANDARD; No of Pins: 3; Container: Rail; Qty per Container: 50 Original PDF 118.84KB 5
    MBR20200CT
    On Semiconductor SWITCHMODE Power Dual Schottky Rectifier Original PDF 57.68KB 4
    MBR20200CT
    MBR20200CT
    SMC Diode Solutions Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 Original PDF 525.49KB
    MBR20200CT
    Microsemi Schottky Rectifier Scan PDF 140.47KB 2
    MBR20200CT
    On Semiconductor Over 600 obsolete distributor catalogs now available on the Datasheet Archive - Schottky Rectifier, 200V, 20A, Pkg Style Case 221A-06 Scan PDF 72.25KB 1