    30POSITION Search Results
    30POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    Amphenol Communications Solutions Receptacle. mod,30Positions, 7.5mm, NEXLEV PDF
    Amphenol Communications Solutions Plug mod,30Positions, 4.5mm, NEXLEV PDF
    Amphenol Communications Solutions Plug mod,30Positions, 2.5mm, NEXLEV PDF
    Amphenol Communications Solutions Receptacle. mod,30Positions, 23.5mm, NEXLEV PDF
    Amphenol Communications Solutions Plug mod,30Positions, 9.5mm, NEXLEV PDF
    SF Impression Pixel
    30POSITION Price and Stock
    Select Manufacturer
    Molex 5011893010
    Headers & Wire Housings 30CKT WTB FM HOUSING DUAL ROW
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 5011893010 Bulk 30,292 15
    • 1 -
    Buy Now
    Molex 0525593052
    FFC & FPC Connectors 0.5 FPC ZIF SMT ST 3 ST 30Ckt EmbsTp Pkg
    TTI 0525593052 Reel 13,000 1,000
    • 1 -
    Buy Now
    Aptiv PLC 15492542
    Automotive Connectors ASM CONN 30 F M/P 150 BLK SLD
    TTI 15492542 Each 8,125 325
    Headers & Wire Housings 30CKT WTB PCB HDR DR VERTICAL
    TTI 5011903017 Reel 5,500 1,100
    Headers & Wire Housings SL 30 CKT CRIMP HOUS
    TTI 0022552302 Bulk 4,117 3
    30POSITION Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    12 Position Header
    Abstract: 4 pin Amp Metrimate connector LR7189
    Contextual Info: Data downloaded from http://www.anglia.com - the website of Anglia - tel: 01945 474747 Metrimate Pin and Socket Connectors METRIC Catalogue 1654741 Revised 1-04 Dimensions are millimetres over inches. Introduction Product Facts • 9 Pin and Socket Connectors