    TISP2290 Search Results
    TISP2290 Datasheets (14)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    TISP2290
    Power Innovations DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS Original PDF 214.42KB 11
    TISP2290
    Texas Instruments DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR Original PDF 221.97KB 11
    TISP2290
    TISP2290F3
    Power Innovations DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS Original PDF 622.09KB 18
    TISP2290F3D
    Power Innovations DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR Original PDF 622.1KB 18
    TISP2290F3DR
    TISP2290F3DR-S
    Bourns Circuit Protection - TVS - Thyristors - THYRISTOR 220V 120A 8SOIC Original PDF 612.67KB
    TISP2290F3DR-S
    TISP2290F3P
    TISP2290F3P
    Texas Instruments DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR Original PDF 544.62KB 17
    TISP2290F3SL
    TISP2290L
    Power Innovations DUAL SYMMETRICAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR Original PDF 127.94KB 6
    TISP2290-S
    Bourns Circuit Protection - TVS - Thyristors - THYRISTOR 200V 150A TO220-3 Original PDF 213.99KB
    TISP2290-S
    SF Impression Pixel
    TISP2290 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Bourns Inc TISP2290F3DR-S
    THYRISTOR 220V 120A 8-SOIC
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey TISP2290F3DR-S Tape & Reel
    • 1 -
    Buy Now
    Avnet Abacus TISP2290F3DR-S 143 Weeks 2,500
    Get Quote
    Texas Instruments TISP2290F3D
    SILICON SURGE PROTECTOR, 290V V(BO) MAX, 4A
    Quest Components TISP2290F3D 71
    • 1 -
    Buy Now
    Vyrian TISP2290F3D 4,992
    Get Quote
    Power Innovations International, Inc. TISP2290F3
    Quest Components TISP2290F3 13
    Bourns Inc TISP2290F3SLS
    DUAL BIDIRECT PROTECTOR SIP Bulk (Alt: TISP2290F3SL)
    Avnet Abacus TISP2290F3SLS 143 Weeks 50
    Texas Instruments TISP2290F3DR