SMBJ170CA Search Results
SMBJ170CA Datasheets (74)
| SMBJ170CA |
| SMBJ170CA | Bytes | Surface mount transient voltage suppressor. 600 watts peak power. Reverse stand-off voltage VRWM = 170 V. Test current IT = 1 mA. | Original | 342.65KB | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| SMBJ170(C)A |
170.0V 600mW surface mount transient voltage suppressor | Original | 81.04KB | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||