    MP32002BW Search Results
    SF Impression Pixel
    MP32002BW Price and Stock
    Vishay Intertechnologies
    Vishay Intertechnologies MP32002BWS
    Res Thin Film NET 20kOhm 0.1% 3/20W ?25ppm/?C Divider Molded 3-Pin SC-70 SMD Waffle Pack - Bulk (Alt: MP32002BWS)
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Avnet Americas MP32002BWS Bulk 100
    • 1 -
    Buy Now
    MP32002BW Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    T1 Packaging vishay
    Contextual Info: SURFACE MOUNT NETWORKS MP Vishay Thin Film Surface Mount Network FEATURES • Lead Pb -free available Pb-free • Small physical size SC70 format Available RoHS* • Tight resistance ratio tolerances ± 0.05 % MP 3 LEAD COMPLIANT • Low TCR tracking ± 2 ppm
    Original
    08-Apr-05 T1 Packaging vishay PDF
    A1BL
    Abstract: Molded, SC70 Thin Film Resistor, Surface Mount Network
    Contextual Info: MP Vishay Thin Film Molded, SC70 Resistor, Surface Mount Network FEATURES • Small physical size EIAJ SC70 format • Tight resistance ratio tolerances ± 0.05 % • Low TCR tracking ± 2 ppm MP 3 LEAD • Excellent long term ratio stability ΔR ± 0.015 % at 70 °C for 2000 h