    FROM512K Search Results
    SF Impression Pixel
    FROM512K Price and Stock
    Select Manufacturer
    Vishay Dale CRCW080512K0FKEA
    RES SMD 12K OHM 1% 1/4W 0805
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey CRCW080512K0FKEA Tape & Reel 30,000 5,000
    Buy Now
    RS () CRCW080512K0FKEA Bulk 20,000
    • 1 -
    Get Quote
    CRCW080512K0FKEA Bulk 100
    • 1 -
    Get Quote
    Vishay Dale CRCW080512K4FKEA
    RES SMD 12.4K OHM 1% 1/4W 0805
    DigiKey () CRCW080512K4FKEA Cut Tape 28,771 1
    Buy Now
    CRCW080512K4FKEA Digi-Reel 28,771 1
    CRCW080512K4FKEA Tape & Reel 25,000 5,000
    Vishay Dale CRCW080512K7FKEAC
    RES 12.7K OHM 1% 1/8W 0805
    DigiKey CRCW080512K7FKEAC Tape & Reel 25,000 5,000
    SEI Stackpole Electronics Inc RPC2512KT2R70
    RES, PULSE, 2512, 2.7 OHM, 10%,
    DigiKey RPC2512KT2R70 Tape & Reel 4,000 4,000
    Vishay Dale CRCW080512K4FKEAHP
    RES SMD 12.4K OHM 1% 1/2W 0805