    CMPZDA24V Search Results
    CMPZDA24V Datasheets (7)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    CMPZDA24V
    Central Semiconductor DUAL ZENER DIODE 3.6 VOLTS THRU 33 VOLTS 350mW, 5% TOLERANCE Original PDF 104.22KB 2
    CMPZDA24V
    Central Semiconductor SMD Zener Diode Dual: Common Anode Original PDF 121.9KB 2
    CMPZDA24V
    Central Semiconductor DUAL ZENER DIODE Original PDF 278.24KB 2
    CMPZDA24V
    Central Semiconductor Diodes - Zener - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE ZENER 350MW 24V CA SOT23 Original PDF 2
    CMPZDA24V
    Midcom DUAL ZENER DIODE, 4 VOLTS THRU 47 VOLTS 350mW Original PDF 116.33KB 2
    CMPZDA24V TR
    Central Semiconductor Discrete Semiconductor Products - Diodes - Zener - Arrays - DIODE ZENER ARRAY 24.2V SOT23 Original PDF 466.65KB
    CMPZDA24V TR PBFREE
    Central Semiconductor DIODE ZENER ARRAY 24.2V SOT23 Original PDF 472.81KB
    SF Impression Pixel
    CMPZDA24V Price and Stock
    Central Semiconductor Corp
    Central Semiconductor Corp CMPZDA24V-TR-PBFREE
    DIODE ZENER ARRAY 24.2V SOT-23
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () CMPZDA24V-TR-PBFREE Cut Tape 5,367 1
    Buy Now
    CMPZDA24V-TR-PBFREE Digi-Reel 5,367 1
    Buy Now
    CMPZDA24V-TR-PBFREE Tape & Reel 3,000
    Diode Zener Array Dual Common Anode 24V 350mW 3-Pin SOT-23 T/R - Tape and Reel (Alt: CMPZDA24V TR PBFREE)