V10PM12HM3 Search Results
V10PM12HM3 Datasheets (2)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| V10PM12HM3_A/H | Vishay Semiconductor Diodes Division | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A | Original | 102.15KB | |||
| V10PM12HM3_A/I | Vishay Semiconductor Diodes Division | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A | Original | 102.15KB |
V10PM12HM3 Price and Stock
Vishay Semiconductors V10PM12HM3_A-HDIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
V10PM12HM3_A-H | Tape & Reel | 6,000 |
Buy Now | ||||||
Vishay Semiconductors V10PM12HM3_A-IDIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A |
V10PM12HM3_A-I | Tape & Reel | 6,500 |
Buy Now | ||||||
Vishay Intertechnologies V10PM12HM3_A/HDiode Schottky Barrier Rectifier 120V 10A 3-Pin TO-277A Plastic T/R - Tape and Reel (Alt: V10PM12HM3_A/H) |
V10PM12HM3_A/H | Tape & Reel | 9 Weeks | 6,000 |
V10PM12HM3_A/H |
Get Quote | ||||||||
V10PM12HM3_A/H | 1,276 | 1 |
V10PM12HM3_A/H | 1,020 |
| V10PM12HM3_A/H | 1,020 |
Vishay Intertechnologies V10PM12HM3_A/IDiode Schottky Barrier Rectifier 120V 10A 3-Pin TO-277A Plastic T/R - Tape and Reel (Alt: V10PM12HM3_A/I) |
V10PM12HM3_A/I | Tape & Reel | 9 Weeks | 6,500 |
V10PM12HM3_A/I |
Get Quote | ||||||||
Vishay Intertechnologies V10PM12HM3-A/HSchottky Diodes & Rectifiers RECT 120V 10A SM SCHOTTKY |
V10PM12HM3-A/H | Reel | 6,000 |
V10PM12HM3 Datasheets Context Search
| Catalog Datasheet | Type | Document Tags | |
|---|---|---|---|
Contextual Info: V10PM12-M3, V10PM12HM3 www.vishay.com Vishay General Semiconductor High Current Density Surface Mount Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.53 V at IF = 5 A FEATURES TMBS eSMP® Series • Very low profile - typical height of 1.1 mm Available |
Original |
V10PM12-M3, V10PM12HM3 AEC-Q101 O-277A J-STD-020, 2002/95/EC. 2002/95/EC 2011/65/EU. JS709A | |
Contextual Info: V10PM12 www.vishay.com Vishay General Semiconductor High Current Density Surface Mount Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.53 V at IF = 5 A FEATURES TMBS eSMP® Series • Very low profile - typical height of 1.1 mm • Ideal for automated placement |