    V10PM12HM3 Search Results
    V10PM12HM3 Datasheets (2)
    Vishay Semiconductor Diodes Division
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    V10PM12HM3_A/H
    Vishay Semiconductor Diodes Division Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A Original PDF 102.15KB
    V10PM12HM3_A/I
    SF Impression Pixel
    V10PM12HM3 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Vishay Semiconductors V10PM12HM3_A-H
    DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey V10PM12HM3_A-H Tape & Reel 6,000
    Buy Now
    Vishay Semiconductors V10PM12HM3_A-I
    DigiKey V10PM12HM3_A-I Tape & Reel 6,500
    Buy Now
    Vishay Intertechnologies V10PM12HM3_A/H
    Diode Schottky Barrier Rectifier 120V 10A 3-Pin TO-277A Plastic T/R - Tape and Reel (Alt: V10PM12HM3_A/H)
    Avnet Americas V10PM12HM3_A/H Tape & Reel 9 Weeks 6,000
    Mouser Electronics V10PM12HM3_A/H
    • 1 -
    Get Quote
    Bristol Electronics V10PM12HM3_A/H 1,276 1
    Quest Components () V10PM12HM3_A/H 1,020
    V10PM12HM3_A/H 1,020
    Vishay Intertechnologies V10PM12HM3_A/I
    Diode Schottky Barrier Rectifier 120V 10A 3-Pin TO-277A Plastic T/R - Tape and Reel (Alt: V10PM12HM3_A/I)
    Avnet Americas V10PM12HM3_A/I Tape & Reel 9 Weeks 6,500
    Mouser Electronics V10PM12HM3_A/I
    • 1 -
    Get Quote
    Schottky Diodes & Rectifiers RECT 120V 10A SM SCHOTTKY
    TTI V10PM12HM3-A/H Reel 6,000
    V10PM12HM3 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: V10PM12-M3, V10PM12HM3 www.vishay.com Vishay General Semiconductor High Current Density Surface Mount Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.53 V at IF = 5 A FEATURES TMBS eSMP® Series • Very low profile - typical height of 1.1 mm Available
    Original
    V10PM12-M3, V10PM12HM3 AEC-Q101 O-277A J-STD-020, 2002/95/EC. 2002/95/EC 2011/65/EU. JS709A PDF
    Contextual Info: V10PM12 www.vishay.com Vishay General Semiconductor High Current Density Surface Mount Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.53 V at IF = 5 A FEATURES TMBS eSMP® Series • Very low profile - typical height of 1.1 mm • Ideal for automated placement