UAPS45SC Search Results
UAPS45SC Price and Stock
Microchip Technology Inc UAPS45SCIC RF AMP GPS 0HZ-45GHZ DIE |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
UAPS45SC | Tray | 25 |
Buy Now | ||||||
UAPS45SC |
Get Quote | ||||||||
UAPS45SC |
Get Quote | ||||||||
UAPS45SC | 10 |
UAPS45SC | 28 Weeks | 1 |
UAPS45SC Datasheets Context Search
| Catalog Datasheet | Type | Document Tags | |
|---|---|---|---|
UAPS45SC
Abstract: Centellax PLFX dc 12 Amplifier circuit diagrams
Original |
UAPS45SC 45GHz 40MHz. 383mW) 40dBm/W) 10x10mil SL1010X7R101M16VH 100pF Centellax PLFX dc 12 Amplifier circuit diagrams | |
UAPS45SC
Original |
UAPS45SC 45GHz 383mW) 40dBm/W) 18-40GHz SmD-000167 Centellax PLFX SMD resistors 2012 low noise amplifier 18-40ghz Centellax Traveling Wave Amplifier |