    MAC12HCNG Search Results
    MAC12HCNG Datasheets (1)
    On Semiconductor
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MAC12HCNG
    On Semiconductor Thyristor TRIAC 800V 100A 3TO-220AB RAIL Original PDF 58.71KB 6
    SF Impression Pixel
    MAC12HCNG Price and Stock
    Littelfuse Inc
    Littelfuse Inc MAC12HCNG
    Triacs THY 12A 800V TRIAC
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics MAC12HCNG 567
    Buy Now
    Verical () MAC12HCNG 2,900 14
    • 1 -
    Buy Now
    MAC12HCNG 241 241
    • 1 -
    Arrow Electronics MAC12HCNG 4,930
    RS MAC12HCNG Bulk 8 Weeks 1,000
    Get Quote
    Future Electronics () MAC12HCNG Bulk 12 Weeks 50
    MAC12HCNG Bulk 12 Weeks 50
    Onlinecomponents.com MAC12HCNG
    TME MAC12HCNG 1,000
    Get Quote
    Littelfuse Inc MAC12HCMG
    Triacs THY 12A 600V TRIAC