    IXTH36P15P Search Results
    IXTH36P15P Datasheets (1)
    IXYS
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    IXTH36P15P
    IXYS FETs - Single, Discrete Semiconductor Products, MOSFET P-CH 150V 36A TO-247 Original PDF 6
    SF Impression Pixel
    IXTH36P15P Price and Stock
    Select Manufacturer
    IXYS Corporation IXTH36P15P
    MOSFETs PolarP Power MOSFETs
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics IXTH36P15P
    • 1 -
    Get Quote
    TTI IXTH36P15P Tube 300
    • 1 -
    Buy Now
    TME IXTH36P15P 1
    Get Quote
    Littelfuse Inc IXTH36P15P
    Disc Mosfet P Channel-Polar TO-247AD
    RS IXTH36P15P Bulk 8 Weeks 30
    Onlinecomponents.com IXTH36P15P
    Buy Now
    IXTH36P15P Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Original
    IXTA36P15P IXTP36P15P IXTH36P15P IXTQ36P15P O-263 O-220 O-247 100ms PDF
    36P15
    Abstract: IXTA36P15P IXTP36P15P to-247 to-220 to-3p IXTQ36P15P IXTH36P15P 3-26-08-B 36P15P TO263
    Contextual Info: PolarPTM Power MOSFET IXTA36P15P IXTP36P15P IXTH36P15P IXTQ36P15P P-Channel Enhancement Mode Avalanche Rated TO-263 IXTA G VDSS = = ID25 RDS(on) ≤ TO-220 (IXTP) S D (TAB) G - 150V - 36A Ω 110mΩ TO-247 (IXTH) D (TAB) D S G Symbol Test Conditions VDSS