    IXTH22N50P Search Results
    IXTH22N50P Datasheets (1)
    IXYS
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    IXTH22N50P
    IXYS FETs - Single, Discrete Semiconductor Products, MOSFET N-CH 500V 22A TO-247 Original PDF 5
    SF Impression Pixel
    IXTH22N50P Price and Stock
    Select Manufacturer
    IXYS Corporation IXTH22N50P
    MOSFETs 22 Amps 500V 0.27 Ohm Rds
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics IXTH22N50P
    Get Quote
    Future Electronics IXTH22N50P Tube 27 Weeks 300
    Buy Now
    TTI IXTH22N50P Tube 300
    • 1 -
    Buy Now
    TME IXTH22N50P 1
    Get Quote
    Littelfuse Inc IXTH22N50P
    Disc Mosfet N-CH Std-Polar TO-247AD
    RS IXTH22N50P Bulk 8 Weeks 30
    • 1 -
    Onlinecomponents.com IXTH22N50P
    IXTH22N50P Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: PolarTM Power MOSFETs VDSS ID25 IXTV22N50P IXTV22N50PS IXTQ22N50P IXTH22N50P N-Channel Enhancement Mode Avalanche Rated Fast Intrinsic Diode PLUS220 IXTV RDS(on) trr(typ) G S D (TAB) 500V 22A Ω 270mΩ 400ns TO-3P (IXTQ) PLUS220SMD (IXTV_S) G D S = = ≤