    GLF201208 Search Results
    GLF201208 Datasheets (10)
    TDK
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    GLF201208
    TDK SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded) Original PDF 40.25KB 2
    GLF201208T100M
    TDK SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded) Original PDF 40.27KB 2
    GLF201208T100M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 10UH 130MA 20% 0805 Original PDF 20
    GLF201208T1R0M
    GLF201208T1R0M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 1.0UH 340MA 20% 0805 Original PDF 20
    GLF201208T220M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 22UH 80MA 20% 0805 Original PDF 20
    GLF201208T2R2M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 2.2UH 220MA 20% 0805 Original PDF 20
    GLF201208T2R2M
    GLF201208T470M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 47UH 60MA 20% 0805 Original PDF 20
    GLF201208T4R7M
    TDK Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 4.7UH 160MA 20% 0805 Original PDF 20
    SF Impression Pixel
    GLF201208 Price and Stock
    TDK Corporation
    TDK Corporation GLF201208T2R2M
    FIXED IND 2.2UH 350MA 560 MOHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey GLF201208T2R2M Tape & Reel
    • 1 -
    Buy Now
    TDK Corporation GLF201208T220M
    FIXED IND 22UH 150MA 3.5 OHM SMD
    DigiKey GLF201208T220M Tape & Reel
    • 1 -
    Buy Now
    Onlinecomponents.com GLF201208T220M 80
    TDK Corporation GLF201208T470M
    FIXED IND 47UH 120MA 5.3 OHM SMD
    DigiKey GLF201208T470M Tape & Reel
    Onlinecomponents.com GLF201208T470M 2,569
    TDK Corporation GLF201208T4R7M
    FIXED IND 4.7UH 300MA 740 MOHM