    APT5010B2FLL Search Results
    APT5010B2FLL Datasheets (5)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    APT5010B2FLL
    Advanced Power Technology POWER MOS 7 500V 46A 0.100 Ohm Original PDF 64.94KB 2
    APT5010B2FLL
    Advanced Power Technology N-Channel enhancement mode power MOSFET Original PDF 69.03KB 4
    APT5010B2FLL
    Microsemi Power MOS 7 Low Loss FREDFET Original PDF 174.04KB 5
    APT5010B2FLLG
    Advanced Power Technology FETs - Single, Discrete Semiconductor Products, MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX Original PDF 5
    APT5010B2FLLG
    Microsemi Discrete Semiconductor Products - Transistors - FETs, MOSFETs - Single - MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX Original PDF 177.3KB
    SF Impression Pixel
    APT5010B2FLL Price and Stock
    Microchip Technology Inc
    Microchip Technology Inc APT5010B2FLLG
    MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey APT5010B2FLLG Tube 36 1
    Buy Now
    Avnet Americas APT5010B2FLLG Bulk 26 Weeks 40
    Buy Now
    Mouser Electronics APT5010B2FLLG 3
    Microchip Technology Inc APT5010B2FLLG Tube 26 Weeks
    Onlinecomponents.com APT5010B2FLLG
    • 1 -
    TME APT5010B2FLLG 1
    Get Quote
    Avnet Silica APT5010B2FLLG 28 Weeks 1
    Get Quote
    EBV Elektronik APT5010B2FLLG 27 Weeks 1
    Master Electronics APT5010B2FLLG
    • 1 -
    Vyrian APT5010B2FLLG 5,120
    APT5010B2FLL Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    APT5010
    Abstract: APT5010LFLL
    Contextual Info: APT5010B2FLL APT5010LFLL 500V 46A 0.100Ω POWER MOS 7 R FREDFET B2FLL Power MOS 7 is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching ® losses are addressed with Power MOS 7 by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT5010B2FLL APT5010LFLL O-264 O-247 APT5010 APT5010LFLL PDF
    MOS 4362
    Contextual Info: APT5010B2FLL APT5010LFLL 500V 46A 0.100W POWER MOS 7TM FREDFET Power MOS 7TM is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching losses are addressed with Power MOS 7TM by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT5010B2FLL APT5010LFLL O-264 O-247 MOS 4362 PDF
    c9015
    Abstract: APT5010B2FLL APT5010LFLL 0460F TR4010
    APT5010B2FLL APT5010LFLL O-264 O-264 O-247 c9015 APT5010B2FLL APT5010LFLL 0460F TR4010 PDF
    MOS 4362
    APT5010B2FLL APT5010LFLL O-264 O-264 O-247 MOS 4362 PDF