    72POSITION Search Results
    72POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    Amphenol Communications Solutions BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 72Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch PDF