    120-POSITION Search Results
    120-POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    5433J/B
    Rochester Electronics LLC 5433 - Quad 2-Input Pos-NOR Buffers (OC) PDF Buy
    54ACT161/VFA-R
    54AC175/Q2A
    54AC244/SSA-R
    54F174/B2A
    SF Impression Pixel
    120-POSITION Price and Stock
    Select Manufacturer
    Amphenol Corporation 61082-121402LF
    Board to Board & Mezzanine Connectors 120P RECPT W/POLARIZATION
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 61082-121402LF Reel 8,000 800
    • 1 -
    Buy Now
    TE Connectivity 5145154-8
    PCI Express / PCI Connectors PCI 60P DUAL 3.18mm 32 BIT
    TTI 5145154-8 Tube 3,325 35
    • 1 -
    Buy Now
    Molex 0528851274
    Board to Board & Mezzanine Connectors .635 RECEPTACLE SURFACE MNT 120 CKT
    TTI 0528851274 Reel 2,000 1,000
    Kyocera AVX Components 145046120145868+
    Board to Board & Mezzanine Connectors BTOB 0 0.5MM PLG 120P RA W/TAB
    TTI 145046120145868+ Reel 1,000 1,000
    TE Connectivity 1375801-1
    PC / 104 Connectors SHROUD 120 POS