    60CDQ045 Search Results
    60CDQ045 Datasheets (3)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    60CDQ045
    International Rectifier SCHOTTKY RECTIFIER Original PDF 53.56KB 4
    60CDQ045
    Microsemi Schottky Rectifier Scan PDF 138.8KB 2
    60CDQ045
    SF Impression Pixel
    60CDQ045 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Microchip Technology Inc 60CDQ045
    DIODE SCHOTTKY 45V 30A TO204AA
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey 60CDQ045 Bulk 100
    • 1 -
    Buy Now
    Avnet Americas 60CDQ045 Bulk 35 Weeks 100
    Buy Now
    Mouser Electronics 60CDQ045
    • 1 -
    Get Quote
    Master Electronics 60CDQ045
    TT Electronics Resistors 60CDQ045
    RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY, 1 PHASE, 2 ELEMENT, 60A, 45V V(RRM), SILICON, TO-204AE