    142PC30G Search Results
    142PC30G Datasheets (4)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    142PC30G
    Honeywell Pressure Sensor, 0 to 30psi Range, Gage Type Original PDF 487.16KB 5
    142PC30G
    Honeywell Pressure Sensor Original PDF 525.85KB 5
    142PC30G
    Honeywell 140PC Series, Gage; Signal Conditioning: Amplified; Pressure Range: 0 psi to 30.0 psi; Port Style: Straight Scan PDF 87.6KB 1
    142PC30G
    Unknown Pressure Sensor - Absolute Differential Gage Vacuum Gage/Amplified Scan PDF 526.76KB 4
    SF Impression Pixel
    142PC30G Price and Stock
    Select Manufacturer
    Honeywell Sensing and Control 142PC30G
    SENSOR 30PSIG 0.2" 6V