    120100CT Search Results
    SF Impression Pixel
    120100CT Price and Stock
    Select Manufacturer
    Navitas Semiconductor MBR120100CT
    DIODE MOD SCHOT 100V 120A 2TOWER
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MBR120100CT Bulk 40
    • 1 -
    Buy Now
    Daco Semiconductor Co Ltd MBR120100CT
    DIODE MODULE SCHOTTKY 100V 60A
    DigiKey MBR120100CT Tray 1
    Buy Now
    Daco Semiconductor Co Ltd MBR120100CTR
    DIODE MODULE SCHOTTKY 100V 60A
    DigiKey MBR120100CTR Tray 1
    Navitas Semiconductor MBR120100CTR
    DigiKey MBR120100CTR Bulk 40
    • 1 -
    Transys Electronics MBR120100CTR
    Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 60A, 100V V(RRM), Silicon