ZXTD09N50DE6 Search Results
ZXTD09N50DE6 Datasheets (6)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZXTD09N50DE6 |
50V DUAL NPN LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR IN SOT26 | Original | 487.97KB | 7 | ||
| ZXTD09N50DE6 | Zetex Semiconductors | SuperSOT DUAL 50V NPN SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR | Original | 292.23KB | 8 | ||
| ZXTD09N50DE6TA |
Transistors (BJT) - Arrays, Discrete Semiconductor Products, TRANS DUAL NPN 50V 1A SOT23-6 | Original | 7 | |||
| ZXTD09N50DE6TA | Zetex Semiconductors | DUAL 50V NPN SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR | Original | 292.23KB | 8 | ||
| ZXTD09N50DE6TC |
| ZXTD09N50DE6TC | Zetex Semiconductors | DUAL 50V NPN SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR | Original | 292.23KB | 8 |
ZXTD09N50DE6 Price and Stock
Diodes Incorporated ZXTD09N50DE6TATRANS 2NPN DUAL 50V 1A SOT-26 |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
ZXTD09N50DE6TA | Tape & Reel | 3,000 |
Buy Now | ||||||
ZXTD09N50DE6TA | Tape & Reel | 40 Weeks | 3,000 |
Buy Now | |||||
ZXTD09N50DE6TA | 255 |
ZXTD09N50DE6TA |
ZXTD09N50DE6TA | Cut Tape | 755 | 1 |
ZXTD09N50DE6TA | 40 Weeks | 3,000 |
Get Quote | ||||||
ZXTD09N50DE6TA | 42 Weeks | 3,000 |
Get Quote | ||||||
Diodes Incorporated ZXTD09N50DE6TCTRANS 2NPN DUAL 50V 1A SOT-26 |
ZXTD09N50DE6TC | Tape & Reel | 10,000 |
ZXTD09N50DE6 Datasheets Context Search
| Catalog Datasheet | Type | Document Tags | |
|---|---|---|---|
sot23-6 package marking d619Contextual Info: A Product Line of Diodes Incorporated ZXTD09N50DE6 50V DUAL NPN SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR Features Mechanical Data • • • • • • • • • • • • • • BVCEO > 50V RSAT = 160mV Max continuous Current IC = 1A Low Equivalent On Resistance |
Original |
ZXTD09N50DE6 160mV AEC-Q101 J-STD-020 DS33650 sot23-6 package marking d619 | |
Contextual Info: A Product Line of Diodes Incorporated ZXTD09N50DE6 50V DUAL NPN LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR IN SOT26 Features Mechanical Data • • • • • • • • • • • • • • BVCEO > 50V IC = 1A high Continuous Current High gain RSAT = 160mΩ for Low Equivalent On Resistance |