    ZPSA1005 Search Results
    ZPSA1005 Datasheets (2)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    ZPSA1005
    TDK-Lambda AC DC Converters, Power Supplies - External/Internal (Off-Board), AC/DC CONVERTER 5V 20A 100W Original PDF 2
    ZPSA100-5
    TDK-Lambda Americas AC/DC CONVERTER 5V 100W Original PDF 673.72KB 4
    SF Impression Pixel
    ZPSA1005 Price and Stock
    TDK-Lambda Corporation
    TDK-Lambda Corporation ZPSA100-5
    AC/DC CONVERTER 5V 100W
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey ZPSA100-5 Bulk 1
    Buy Now
    Newark ZPSA100-5 Bulk 1
    • 1 -
    Get Quote
    RS ZPSA100-5 Bulk 18 Weeks 1
    Get Quote
    Neutron USA ZPSA100-5
    Buy Now
    Quest Components ZPSA1005 4
    ZPSA1005 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    ZPSA100
    Original
    ZPSA100 EN61000-4 115/230VAC) Jul10 PDF
    ZPSA100
    Abstract: zpsa-series
    Contextual Info: ZPSA100 Series 3” x 5” 100W AC-DC Power Supplies Features  PFC  Wide Range AC Input  Low Profile, Industry Standard Footprint  Global Safety Agency Compliance  RoHS Compliant  Up to 84% efficiency  Meets EN61000-4 Immunity Key Market Segments & Applications
    Original
    ZPSA100 EN61000-4 115/230VAC) zpsa-series PDF
    ZPSA1005
    Abstract: ZPSA100 ZPSA10012 weight molex 5194 AC-DC Medical Power Supply 5V 24V 12V -12V 15V -15V
    Contextual Info: ZPSA100 Series 3" x 5" 100W AC-DC Power Supplies ‹ ‹ ‹ ‹ ‹ PFC Wide Range AC Input Low Profile, Industry Standard Footprint Global Safety Agency Compliance RoHS Compliant Key Market Segments & Applications Video/Audio Routers Point of Sale LED Information Display
    ZPSA100 EN61000-4 ZPSA100 115/230VAC) ZPSA1005 ZPSA10012 weight molex 5194 AC-DC Medical Power Supply 5V 24V 12V -12V 15V -15V PDF
    MOLEX 09-50-30-31
    Contextual Info: ZPSA100 Series 3” x 5” 100W AC-DC Power Supplies Features u PFC u Wide Range AC Input u Low Profile, Industry Standard Footprint u Global Safety Agency Compliance u RoHS Compliant u Up to 84% efficiency u Meets EN61000-4 Immunity Key Market Segments & Applications
    ZPSA100 EN61000-4 115/230VAC) MOLEX 09-50-30-31 PDF
    acer laptop battery pinout
    1500Vdc BXA10 range71 115/230V, 50/60Hz. F-105Z F-106Z F-107Z F-108U F-109U acer laptop battery pinout CD 5888 CB SMD IC smd transistor cy 2309 jcb 61-1 relay mercury elite 600 pro m15f a h 001 8 12vdc RH -12V SDS RELAY AVR 8335 75505, american cable and electronics transistor c2500 PDF