    VS-SD400C. Search Results
    VS-SD400C. Datasheets (6)
    Vishay Semiconductors
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    VS-SD400C04C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 400V 800A A-PUK Original PDF 7
    VS-SD400C08C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 800V 800A A-PUK Original PDF 7
    VS-SD400C12C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 1200V 800A A-PUK Original PDF 7
    VS-SD400C16C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 1600V 800A A-PUK Original PDF 7
    VS-SD400C20C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 2000V 800A A-PUK Original PDF 7
    VS-SD400C24C
    Vishay Semiconductors Diodes, Rectifiers - Modules, Discrete Semiconductor Products, DIODE STD REC 2400V 800A A-PUK Original PDF 7
    SF Impression Pixel
    VS-SD400C. Price and Stock
    Vishay Semiconductors
    Vishay Semiconductors VS-SD400C16C
    DIODE STD 1600V 800A DO200AA
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey VS-SD400C16C Bulk
    • 1 -
    Buy Now
    Vishay Semiconductors VS-SD400C24C
    DIODE STD 2400V 800A DO200AA
    DigiKey VS-SD400C24C Bulk
    • 1 -
    Buy Now
    Vishay Semiconductors VS-SD400C12C
    DIODE STD 1.2KV 800A DO200AA
    DigiKey VS-SD400C12C Bulk
    Vishay Semiconductors VS-SD400C08C
    DIODE STD 800V 800A DO200AA APUK
    DigiKey VS-SD400C08C Bulk
    Vishay Semiconductors VS-SD400C04C
    DIODE STD 400V 800A DO200AA APUK