    TCOB1A476 Search Results
    SF Impression Pixel
    TCOB1A476 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Kyocera AVX Components TCOB1A476M8R
    B- CASE / 476- CAP CODE / POLY
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey TCOB1A476M8R Tape & Reel 2,000
    Buy Now
    Avnet Americas TCOB1A476M8R Tape & Reel 2,000
    Buy Now
    Newark TCOB1A476M8R Bulk 5
    ROHM Semiconductor TCOB1A476M8R
    Cap Tant Polymer 47uF 10VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.15 Ohm 105°C T/R