    STPS20M100 Search Results
    STPS20M100 Datasheets (4)
    STMicroelectronics
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    STPS20M100SFP
    STMicroelectronics Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTKY 100V 20A TO220FPAB Original PDF 11
    STPS20M100SG-TR
    STMicroelectronics Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK Original PDF 11
    STPS20M100SR
    STMicroelectronics Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 100V 20A I2PAK Original PDF 11
    STPS20M100ST
    STMicroelectronics Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB Original PDF 11
    SF Impression Pixel
    STPS20M100 Price and Stock
    STMicroelectronics
    STMicroelectronics STPS20M100ST
    DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey STPS20M100ST Tube 633 1
    Buy Now
    Avnet Americas STPS20M100ST Tube 15 Weeks 1,000
    Buy Now
    Mouser Electronics STPS20M100ST 722
    Verical STPS20M100ST 6,000 1,000
    • 1 -
    Arrow Electronics () STPS20M100ST 6,000 15 Weeks 1,000
    STPS20M100ST 761 15 Weeks 1
    STMicroelectronics STPS20M100ST 722 1
    TME STPS20M100ST 1
    Get Quote
    Avnet Silica STPS20M100ST 2,000 16 Weeks 50
    EBV Elektronik STPS20M100ST 900 16 Weeks 50
    STMicroelectronics STPS20M100SR
    DIODE SCHOTTKY 100V 20A I2PAK
    DigiKey STPS20M100SR Tube 1
    Vyrian STPS20M100SR 4,815
    • 1 -
    Get Quote
    STMicroelectronics STPS20M100SFP
    DIODE SCHOTTK 100V 20A TO220FPAB
    DigiKey STPS20M100SFP Tube 1
    Vyrian STPS20M100SFP 8,037
    STMicroelectronics STPS20M100SG-TR
    Schottky Rectifier, 100 V, 20 A, Single, TO-263 (D2PAK), 3 Pins, 850 mV - Product that comes on tape, but is not reeled (Alt: 97W2949)