STPS20L1 Search Results
STPS20L1 Datasheets (18)
| STPS20L120CFP |
Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTKY 120V 10A TO220FPAB | Original | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| STPS20L120CT |
Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO220AB | Original | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| STPS20L15 |
| STPS20L15D |
| STPS20L15D |
| STPS20L15D | Vishay High Power Products | Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC | Original | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||