    SD43-332ML Search Results
    SD43-332ML Result Highlights (1)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    CSD43301Q5M
    SF Impression Pixel
    SD43-332ML Price and Stock
    Coilcraft Inc
    Coilcraft Inc SD43-332MLC
    Power Inductors - SMD 3.3uH UnShld 10% 3.3A 58mOhms
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics SD43-332MLC 757
    Buy Now
    Coilcraft Direct SD43-332MLC 234 1
    Buy Now
    Coilcraft Inc SD43-332MLB
    INDUCTOR, 3.3UH, 3.3A, UNSHIELDED; Inductance:3.3µH; RMS Current (Irms):3.3A; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):2.9A; Product Range:SD43 Series; Power Inductor Case:4.7mm x 4.2mm x 3.45mm; DC Resistance RoHS Compliant: Yes