    RT425003 Search Results
    SF Impression Pixel
    RT425003 Price and Stock
    TE Connectivity
    TE Connectivity RT425003
    RT425003
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey RT425003 Bulk 500
    • 1 -
    Buy Now
    Sager RT425003 500
    • 1 -
    Buy Now
    RT425003 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    RT424012WG
    Contextual Info: General Purpose Relays PCB Relays Schrack Power PCB Relay RT2 n 2 pole 8A, 2 form C CO or 2 form A (NO) contacts or AC coil n 5kV/10mm coil-contact, reinforced insulation n Ambient temperature up to 85°C n WG version: product in accordance to IEC60335-1
    Original
    n5kV/10mm IEC60335-1 E214025, C0786 250VAC 400VAC RT424012WG RT423730 RTE43009 RT424024WG RT425003 RTE24005 Reflow soldering RT424110 Schrack RT424024 RTE24005 relays schrack PDF