RT12C2Y101 Search Results
RT12C2Y101 Datasheets (1)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RT12C2Y101 |
TRIMMER - 1 1/4" MT WW MIL-SPEC | Original | 136.96KB | 1 |
RT12C2Y101 Price and Stock
Bourns Inc RT12C2Y101- Rail/Tube (Alt: RT12C2Y101) |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
RT12C2Y101 | Tube | 7 Weeks | 30 |
Buy Now | |||||
RT12C2Y101 |
Buy Now | ||||||||
RT12C2Y101 | 8 |
RT12C2Y101 |
TT Electronics Resistors RT12C2Y101TRIMMER, WIRE WOUND, 1W, 100OHM, 5% +/-TOL, -50,50PPM/CEL, 22 TURN(S) |
RT12C2Y101 | 12 |
Esterline Technologies Corporation RT12C2Y101TRIMMER, WIRE WOUND, 1W, 100OHM, 5% +/-TOL, -50,50PPM/CEL, 22 TURN(S) |
RT12C2Y101 | 2 |
Molex RT12C2Y101TRIMMER, WIRE WOUND, 1W, 100OHM, 5% +/-TOL, -50,50PPM/CEL, 22 TURN(S) |