    PSDB1004NT331 Search Results
    SF Impression Pixel
    PSDB1004NT331 Price and Stock
    Viking Technology
    Viking Technology PSDB1004NT331
    Inductor: wire; SMD; 330uH; 700mA; R: 1.09Ω; ±20%; 10.3x10.4x4mm