    MLP2012S2R2TT Search Results
    MLP2012S2R2TT Datasheets (1)
    TDK
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MLP2012S2R2TT0S1
    TDK Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors - FIXED IND 2.2UH 600MA 429 MOHM Original PDF 258.12KB
    SF Impression Pixel
    MLP2012S2R2TT Price and Stock
    TDK Corporation
    TDK Corporation MLP2012S2R2TT0S1
    FIXED IND 2.2UH 600MA 429 MOHM