    MINT1400A2410L01 Search Results
    MINT1400A2410L01 Datasheets (1)
    SL Power Electronics
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MINT1400A2410L01
    SL Power Electronics AC DC Converters, Power Supplies - External/Internal (Off-Board), MEDICAL INTERNAL PS 400W 24V Original PDF 3
    SF Impression Pixel
    MINT1400A2410L01 Price and Stock
    Select Manufacturer
    SL Power Electronics MINT1400A2410L01
    AC/DC CONVERTER 24V 250W
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MINT1400A2410L01 Bulk
    • 1 -
    Buy Now
    RS MINT1400A2410L01 Bulk 60
    • 1 -
    Get Quote
    Sager MINT1400A2410L01 1
    Buy Now
    Advanced Energy Industries Inc MINT1400A2410L01
    AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 12.5A 400W 15-Pin - Bulk (Alt: MINT1400A2410L01)