MICROSMD150F Search Results
MICROSMD150F Datasheets (3)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MICROSMD150F-2 |
PTC Resettable Fuses, Circuit Protection, POLYSWITCH 1.50A RESET FUSE SMD | Original | 1 | |||
| MICROSMD150F-2 (RF1437-000) |
PolySwitch Resettable Devices; MICROSMD150F-2 (Raychem) | Original | 304.54KB | 20 | ||
PolySwitch Resettable Devices; MICROSMD150F-2 ( Raychem ) | Original | 40.86KB | 1 |
MICROSMD150F Price and Stock
Littelfuse Inc MICROSMD150F-2Resettable Fuses - PPTC 1.5A 6V 40A Imax |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
MICROSMD150F-2 | 7,817 |
Buy Now | |||||||
MICROSMD150F-2 | 3,758 | 194 |
Buy Now | ||||||
| MICROSMD150F-2 | 38 | 34 |
MICROSMD150F-2 | Cut Strips | 38 | 11 Weeks | 1 |
MICROSMD150F-2 | Bulk | 3,619 | 10 |
Littelfuse Inc MICROSMD150F-02PTC Resettable Fuse SMD Solder |
MICROSMD150F-02 | 3,000 | 218 |
| MICROSMD150F-02 | 740 | 218 |
MICROSMD150F-02 | 2,992 |
TE Connectivity MICROSMD150F-2MICROSMD150F-2 / CIRCUIT PROTECTION |
MICROSMD150F-2 | Bulk | 1 |
MICROSMD150F-2 | Bulk | 20,000 |
Get Quote | ||||||
MICROSMD150F-2 | 5 |
MICROSMD150F-2 | 2,088 |
Get Quote | |||||||
| MICROSMD150F-2 | 1,892 | 1 |
MICROSMD150F-2 | 4,607 |
| MICROSMD150F-2 | 2,520 |
| MICROSMD150F-2 | 1,513 |
| MICROSMD150F-2 | 1,513 |
| MICROSMD150F-2 | 268 |
MICROSMD150F-2 | 2,692 |
Littelfuse Inc RF1437-000Resettable Fuses - PPTC 1.5A 6V 40A Imax |
RF1437-000 | Reel | 4,000 |
TE Connectivity MICROSMD150F-02 |
MICROSMD150F-02 | 1,446 |
MICROSMD150F Datasheets Context Search
Original |
microSMD150F E16039, RF0495 PS300, | |
Original |
microSMD150F PS300, Br900ppm, Cl900ppm, Cl1500ppm | |