    IXTH36N50P Search Results
    IXTH36N50P Datasheets (1)
    IXYS
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    IXTH36N50P
    IXYS PolarHV Power MOSFET Original PDF 255.73KB 5
    SF Impression Pixel
    IXTH36N50P Price and Stock
    Select Manufacturer
    IXYS Corporation IXTH36N50P
    MOSFETs 36.0 Amps 500 V 0.17 Ohm Rds
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics IXTH36N50P 289
    Buy Now
    Future Electronics IXTH36N50P Tube 27 Weeks 300
    Buy Now
    TTI IXTH36N50P Tube 300
    • 1 -
    IXYS Corporation IXTH36N50P-DEL
    IXTH36N50P-DEL
    Verical IXTH36N50P-DEL 1,000 23
    • 1 -
    Newark IXTH36N50P-DEL Bulk 1,000 1
    Littelfuse Inc IXTH36N50P
    Trans MOSFET N-CH 500V 36A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD