    H60000000 Search Results
    SF Impression Pixel
    H60000000 Price and Stock
    SiTime Corporation
    SiTime Corporation SIT3808AI-C3-33EH-60.000000
    MEMS OSC VCXO 60.0000MHZ LVCMOS
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SIT3808AI-C3-33EH-60.000000 1
    Buy Now
    SiTime Corporation SIT3808AI-C3-33EH-60.000000T
    HIGH PERFORMANCE PROGRAMMABLE MEMS VCXO, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 60MHZ, OE, 200 PPM PR, SMD - Tape and Reel (Alt: SIT3808AI-C3-33EH-60.000000T)
    Avnet Americas SIT3808AI-C3-33EH-60.000000T Tape & Reel 20 Weeks 3,000
    Buy Now
    SiTime Corporation SIT3808AI-C3-33EH-60.000000Y
    HIGH PERFORMANCE PROGRAMMABLE MEMS VCXO, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 60MHZ, OE, 200 PPM PR, SMD - Tape and Reel (Alt: SIT3808AI-C3-33EH-60.000000Y)