    CSBLA503 Search Results
    CSBLA503 Datasheets (1)
    Murata Manufacturing
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    CSBLA503KEZZF12-B0
    Murata Manufacturing CER RESONATOR T/H Original PDF 982.94KB
    SF Impression Pixel
    CSBLA503 Price and Stock
    Murata Manufacturing Co Ltd
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Bristol Electronics CSBLA503KECZF30-B0 1,500
    Get Quote
    Quest Components () CSBLA503KECZF30-B0 13,500
    Buy Now
    CSBLA503KECZF30-B0 6,000
    Buy Now
    CSBLA503KECZF30-B0 1,200
    Murata Manufacturing Co Ltd CSBLA503KEZZF58-B0
    Ceramic Resonator 0.503MHz ±0.3% (Stability) 30Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk