    CDLLO.2A20 Search Results
    CDLLO.2A20 Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    10106262-A203002LF
    95278-502A20LF
    Amphenol Communications Solutions BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 20 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating PDF