    BP30GP10 Search Results
    SF Impression Pixel
    BP30GP10 Price and Stock
    Superior Electric
    Superior Electric BP30GP10
    BINDING POST, 30A, #10-32, STUD; Product Range:BP30 Series; Current Rating:30A; Voltage Rating:1kV; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Connector Mounting:Panel Mount; Connector Colour:-; Contact Material:Brass RoHS Compliant: Yes
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Newark BP30GP10 Bulk 530 1
    Buy Now
    Superior Electric BP30GP10-1 PKG
    BINDING POST SINGLE LARGER STUD NUT 30 A 1000 V NICKEL PLATED BRASS HEX
    RS BP30GP10-1 PKG Bulk 6 1
    Buy Now
    Superior Electric BP30GP10-BPKG
    Binding Post - 30A - Single Assembly - All Metal Grounding - Hex Nut - Nickel Plate - 10-32 Thread - Bulk Pack - RoHS Compliant.
    Onlinecomponents.com BP30GP10-BPKG 1
    Master Electronics BP30GP10-BPKG 1
    Binding Post - BP30 Series - 30 A - 1 kV - Gold Plated Contacts - Panel Mount.