    BF025016 Search Results
    BF025016 Datasheets (38)
    Vishay Beyschlag
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    BF025016WC10036BG1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 10PF 9KV R16 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC10036BH1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 10PF 9KV R42 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC10038BG1
    BF025016WC10038BH1
    BF025016WC10133BJ1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 100PF 9KV R85 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC10136BJ1
    BF025016WC10138BJ1
    BF025016WC12033BH1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 12PF 9KV R42 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC12036BH1
    BF025016WC16036BH1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 16PF 9KV R42 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC16038BH1
    BF025016WC20036BH1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 20PF 9KV R42 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC20038BH1
    BF025016WC25033BH1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 25PF 9KV R42 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC25038BH1
    BF025016WC30033BJ1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 30PF 9KV R85 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC30036BJ1
    BF025016WC30038BJ1
    BF025016WC40033BJ1
    Vishay Beyschlag Capacitors - Ceramic Capacitors - CAP CER 40PF 9KV R85 AXIAL Original PDF 87.25KB
    BF025016WC40038BJ1
    SF Impression Pixel
    BF025016 Price and Stock
    Vishay Intertechnologies
    Vishay Intertechnologies BF025016WC10138BJ2
    CAP CER 100PF 9KV R85 AXIAL
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey BF025016WC10138BJ2 Bulk 12
    • 1 -
    Buy Now
    Vishay Intertechnologies BF025016WC93013BF1
    CAP CER 3PF 9KV R7 AXIAL
    DigiKey BF025016WC93013BF1 Bulk 2
    • 1 -
    Buy Now
    Avnet Americas BF025016WC93013BF1 Bulk 10 17 Weeks 1
    Vishay Intertechnologies BF025016WC10136BJ1
    CAP CER 100PF 9KV R85 AXIAL
    DigiKey BF025016WC10136BJ1 Bulk 2
    Avnet Americas BF025016WC10136BJ1 Bulk 17 Weeks 2
    Get Quote
    Vishay Intertechnologies BF025016WC30033BJ1
    CAP CER 30PF 9KV R85 AXIAL
    DigiKey BF025016WC30033BJ1 Bulk 2
    Avnet Americas BF025016WC30033BJ1 Bulk 17 Weeks 2
    Get Quote
    Vishay Intertechnologies BF025016WC16038BH1
    CAP CER 16PF 9KV R42 AXIAL