BAS3005A. Search Results
BAS3005A. Datasheets (5)
Infineon Technologies
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAS3005A-02V |
Medium Power IF max = 500mA; Package: PG-SC79-2; Configuration: Single; VR (max): 30.0 V; IF (max): 500.0 mA; CT (max): 15.0 pF; VF (max): 500.0 mV; | Original | 62.2KB | 7 | ||
| BAS3005A-02VE6327 |
Diodes, Rectifiers - Single, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 30V 0.5A SC79-2 | Original | 7 | |||
| BAS 3005A-02V E6327 |
Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2 | Original | 810.88KB | |||
| BAS3005A-02VH6327 |
| BAS3005A02VH6327XTSA1 |
BAS3005A. Price and Stock
Infineon Technologies AG
Infineon Technologies AG BAS-3005A-02V-E6327DIODE SCHOTTKY 30V 500MA PGSC792 |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
BAS-3005A-02V-E6327 | Tape & Reel | 15,000 |
Buy Now | ||||||
Infineon Technologies AG BAS3005A02VH6327XTSA1DIODE SCHOTTKY 30V 500MA PGSC792 |
BAS3005A02VH6327XTSA1 | Tape & Reel | 3,000 |
Buy Now | ||||||
BAS3005A02VH6327XTSA1 | Tape & Reel | 26 Weeks | 15,000 |
BAS3005A02VH6327XTSA1 | 155 | 19 |
BAS3005A02VH6327XTSA1 | 3,000 | 1 |
BAS3005A02VH6327XTSA1 | 414 |
Get Quote | |||||||
BAS3005A02VH6327XTSA1 | 27 Weeks | 3,000 |
Get Quote | ||||||
Infineon Technologies AG BAS 3005A-02V H6327Diode Schottky 0.5A 2-Pin SC-79 T/R Automotive AEC-Q101 |
BAS 3005A-02V H6327 | 15,000 | 379 |
Infineon Technologies AG BAS3005A-02VE6327Rectifier Diode |
BAS3005A-02VE6327 | 6,000 | 1 |
Infineon Technologies AG BAS3005A-02V-E6327Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.5A, 30V V(RRM) |