ZXLD1350 Search Results
ZXLD1350 Datasheets (6)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZXLD1350 |
30V 350mA LED DRIVER with AEC-Q100 | Original | 459.2KB | 22 | ||
| ZXLD1350 | Zetex Semiconductors | 350mA LED driver with internal switch | Original | 677.02KB | 24 | ||
| ZXLD1350 | Zetex Semiconductors | 350mA LED driver with internal switch | Original | 107.58KB | 2 | ||
| ZXLD1350ET5TA |
| ZXLD1350ET5TA | Zetex Semiconductors | 350mA LED driver with internal switch | Original | 677.03KB | 24 | ||
ZXLD1350 Price and Stock
Diodes Incorporated ZXLD1350QET5TAIC LED DVR REG 350MA TSOT25 |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
ZXLD1350QET5TA | Tape & Reel | 3,000 |
Buy Now | ||||||
ZXLD1350QET5TA | Tape & Reel | 16 Weeks | 3,000 |
Buy Now | |||||
ZXLD1350QET5TA |
Get Quote | ||||||||
ZXLD1350QET5TA | 9,735 |
Get Quote | |||||||
Diodes Incorporated ZXLD1350ET5TALED DRVR 3Segment 9V/12V/15V/18V/24V 5-Pin TSOT-23 T/R - Tape and Reel (Alt: ZXLD1350ET5TA) |
ZXLD1350ET5TA | Tape & Reel | 40 Weeks | 3,000 |
ZXLD1350ET5TA | 15,892 |
ZXLD1350ET5TA | 853 | 12 Weeks | 1 |
| ZXLD1350ET5TA | Cut Strips | 51 | 28 Weeks | 1 |
ZXLD1350ET5TA | 11 |
ZXLD1350ET5TA | 536 |
ZXLD1350ET5TA | 1,464 |
| ZXLD1350ET5TA | 428 |
ZXLD1350ET5TA | 1 |
ZXLD1350ET5TA | 14 Weeks | 3,000 |
ZXLD1350ET5TA | 15 | 1 |
Zetex / Diodes Inc ZXLD1350ET5TALED Driver 3 Segment 5-Pin TSOT-23 T/R |
ZXLD1350ET5TA | 51 | 8 |
ZXLD1350ET5TA | 87 |
Diodes Incorporated ZXLD1350ET5LED DRIVER, BUCK, TSOT-23-5; Topology:Buck; LED Driver Type:-; Input Voltage Min:7V; Input Voltage Max:30V; Output Voltage Max:30V; Output Current Max:380mA; Switching Frequency Typ:1MHz; IC Mounting:Surface Mount; No. of Pins:5Pins RoHS Compliant: Yes |