STF30150C Search Results
STF30150C Datasheets (2)
SMC Diode Solutions
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STF30150C | SMC Diode Solutions | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 | Original | 255.46KB | |||
| STF30150CR | SMC Diode Solutions | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE ARRAY GP 150V ITO220AB | Original | 255.46KB |
STF30150C Price and Stock
Select Manufacturer
SMC Diode Solutions STF30150CDIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
STF30150C | Tube | 1,000 | 1 |
Buy Now | |||||
STF30150C | 500 | 1 |
Buy Now | ||||||
SMC Diode Solutions STF30150CRDIODE ARRAY GP 150V ITO220AB |
STF30150CR | Tube | 968 | 1 |
STF30150CR | 156 | 1 |
Littelfuse Inc DSTF30150CSchottky Diodes & Rectifiers 150V 15A 2x Common Cathode |
DSTF30150C |
Get Quote | ||||||||
DSTF30150C |
DSTF30150C | Bulk | 8 Weeks | 8,000 |
Get Quote | |||||
DSTF30150C | 8,000 |
DSTF30150C | 11,386 |
SMSC STF30150CSTF30150 Series 150 V 30 A Through Hole Schottky Rectifier - ITO-220AB |