STF30100C Search Results
STF30100C Datasheets (1)
SMC Diode Solutions
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STF30100C | SMC Diode Solutions | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220 | Original | 588.47KB |
STF30100C Price and Stock
Select Manufacturer
SMC Diode Solutions STF30100CDIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
STF30100C | Tube | 950 | 1 |
Buy Now | |||||
STF30100C | 1 |
Get Quote | |||||||
Littelfuse Inc DSTF30100CSchottky Diodes & Rectifiers 100V 15A 2x Common Cathode |
DSTF30100C |
Get Quote | ||||||||
DSTF30100C |
Buy Now | ||||||||
DSTF30100C | Bulk | 1 |
DSTF30100C | Bulk | 8 Weeks | 8,000 |
DSTF30100C | Tube | 8,000 |
DSTF30100C | 12,805 |
SMSC STF30100CSTF30100 Series 100 V 30 A Through Hole Schottky Rectifier - ITO-220AB |