    STB15150 Search Results
    STB15150 Datasheets (2)
    SMC Diode Solutions
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    STB15150
    SMC Diode Solutions DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK Original PDF 451.71KB 7
    STB15150TR
    SMC Diode Solutions Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Single - DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK Original PDF 452.86KB
    SF Impression Pixel
    STB15150 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Pentair Equipment Protection - Hoffman SSTB151508
    ENCLOSURE STEEL 5.91"L X 5.91"W
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SSTB151508 Box 4 1
    Buy Now
    Pentair Equipment Protection - Hoffman STB151508
    DigiKey STB151508 Box 2 1
    Buy Now
    Onlinecomponents.com STB151508
    SMC Diode Solutions STB15150
    DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK
    DigiKey () STB15150 Tape & Reel 800
    • 1 -
    STB15150 Digi-Reel 1
    STB15150 Cut Tape 1
    Pentair Equipment Protection - Hoffman SSTB151508-316
    IP66 TERM BOX 150X150X80MM
    DigiKey SSTB151508-316 Bulk 1
    nVent Hoffman SSTB151508
    TERMINAL BOX, STAINLESS STEEL, IP66; Enclosure Type:Multipurpose; Enclosure Material:Stainless Steel; External Height - Metric:150mm; External Width - Metric:150mm; External Depth - Metric:80mm; IP Rating:IK08, IP66; Body Color:- RoHS Compliant: Yes