    SCRH64B-220 Search Results
    SCRH64B-220 Datasheets (1)
    Signal Transformer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    SCRH64B-220
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 22UH 0.91A 1KHZ Original PDF 1
    SF Impression Pixel
    SCRH64B-220 Price and Stock
    Select Manufacturer
    Signal Transformer Inc SCRH64B-220
    FIXED IND 22UH 910MA 270 MOHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SCRH64B-220 Tape & Reel 1,000
    Buy Now
    Onlinecomponents.com SCRH64B-220
    • 1 -
    Buy Now
    Sager SCRH64B-220 1,000
    • 1 -
    Bel Fuse SCRH64B-220
    INDUCTOR SMD 22UH 0.91A 0.27 OHMS 1KHZ - Tape and Reel (Alt: SCRH64B-220)
    Avnet Americas SCRH64B-220 Tape & Reel 20 Weeks 1,000
    Belden Inc SCRH64B-220
    Power Inductors - SMD Inductor SMD 22uH 0.91A 0.27 ohms 1KHz